Neutraliseeriv silmaloputus pH Neutral 200ml

15.53

PLUM pH Neutral silmaloputusvedelik 200 ml on 2-minutiline esmaabi silmade loputamiseks kui silma on sattunud söövitavad happelised või aluselised ained. Pudelil on ergonoomiline silmakork, et kindlustada vedeliku korrektne ja ühtlane voolavus. Loputamise ajal pigistage õrnalt pudelit. Silmaloputus on meditsiniseade ja vastab EL direktiivile 93/42/EEC.

PLUM pH Neutral silmaloputusvedelik eesmärk on neutraliseerida kemikaalist tingitud ohtlik pH tase ohutule ja silmale omase pH tasemeni. Kasutades tavalist 0.9% NaCl lahust, aitab see vaid lahustada ja loputada silma, kuid mitte piisavalt neutraliseerida. Peale pH Neutraalse silmaloputuse esmast kasutamist (2 min) tasub edasi loputada tavalise 0,9% NaCl silmaloputusega kuni täiendava abi saabumiseni või arsti juurde jõudmiseni.

TÄHTIS! Erandiks on vesinikfluoriidhape, mis on äärmiselt mürgine ja söövitav nahale ja luudele. pH Neutraalne ja Plum silmaloputus võivad küll seda osaliselt neutraliseerida, kuid need ei peata selle söövitavat efekti, mistõttu ei ole nende kasutamine silmade esmaabiks antud ainega soovitatav.

  • Peatab keemilise põletuse.
  • Loputamise aeg ca 2 minutit.
  • Toode on ühekordseks kasutamiseks.
  • Ärge kasutage peale säilivuskuupäeva ületamist.
  • Kui pudel on katki või varem avatud, siis tekib koheselt infektsiooni risk.

Laos olemas

Tootekood: 4752 Kategooria:
Kontakt
close slider

    Võtke meiega ühendust!

    Hea klient! Küsimuste korral ootame Teie kirju alloleva kontaktvormi kaudu või e-posti teel meili aadressile info@stafit.ee. Vastame Teile esimesel võimalusel.