TERE TULEMAST!

Firma Stafit OÜ on asutatud 1995 aastal.
Registrikood: 10239446.
KMKR number: EE100243398.
Meie aadress on Katusepapi 20, 11412 Tallinn, Estonia

Meie põhitegevuseks on tööriiete, -jalatsite ja ohutusvahendite jae- ja hulgimüük.

Firma Stafit pakub oma klientidele kvaliteestseid tooteid: tööriideid, turvajalatseid, töökindaid, ametirõivaid, meditsiini- ja kokariideid, spetsiaalseid tehnilisi riideid, igapäeva ja vabaaja rõivaid. Meil on ka lai valik pea-, silma-, näo-, hingamis-, kuulmis- ja kukkumiskaitsevahendeid.

Meie koostööpartnerid on põhiliselt ettevõtted erinevatest Euroopa riikidest. Meie sortimendis on esindatud tooted Euroopa parimatelt ja kuulsatelt brändidelt, nende hulgas Dassy, Planam, NoRisk, Lavoro, Pezzol, Sioen, BLS, Malfin, Ardon, Plum, Leiber, Giblor’s, Dian, Mil-Tec, Triuso, Cerva, Satexo, Craftland, Cofra, Elysee, Tector, Wica, Norway, Stronghand jne. Meie tarnijate tooted on kõrgelt hinnatud Euroopa turul ja meie klientide poolt, nende igapäevases põhitegevuses erinevates töövaldkondades.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetset ja kaasaegset kaupa ning osutada mitmesuguseid professionaalseid teenuseid , tagada kiiret ja meeldivat teenindust. Meie põhilisteks klientideks on erinevad tootmis-, töötlus- ja ehitusettevõtted, riigiasutused, turvafirmad, tehased, meditsiiniasutused, HoReCa ettevõtted jms.

Kui Te olete huvitatud meie toodetest/teenustest või vajate lisainformatsiooni, võtke palun meiega ühendust. Meie meeskond vastab hea meelega kõikidele Teie küsimustele ja konsulteerib Teid isikukaitsevahendite valikul.